Konsulter

Möt våra medarbetare

Det är vi redovisningskonsulter som är AddControl. Det som vi har gemensamt, förutom kompetens och erfarenhet inom redovisningsområdet, är intresse och engagemang i våra kunders verksamheter samt viljan att bygga och upprätthålla en nära personlig relation till våra kunder. Tillsammans har vi mer än 100 år av samlad erfarenhet inom redovisningsbranschen.


Sofie Schäfer, VD

Auktoriserad Redovisningskonsult (FAR) 

 

sofie.schafer@addcontrol.se

+46-733-58 53 13

Golnosh Saleh

Auktoriserad Redovisningskonsult (FAR)

 

 golnosh.saleh@addcontrol.se

+46-734-45 40 14 

Ann-Sofie Kassman

Redovisningskonsult

 

ann-sofie.kassman@addcontrol.se

+46-733-70 73 25


Helen Nilsson

Redovisningskonsult

 

helen.nilsson@addcontrol.se

+46-760-06 11 30

Margareta Hofgren

Redovisningskonsult

 

margareta.hofgren@addcontrol.se

+46-707-41 51 72

Sofie Linglöf

Redovisningskonsult

 

sofie.linglof@addcontrol.se

+46 709-82 11 61


Sanna Carlson

Redovisningskonsult

 

sanna.carlson@addcontrol.se

+46 73-708 73 84

Cornelia Sporre

Redovisningskonsult   

 

cornelia.sporre@addcontrol.se

+46 708-72 23 15

Anna Langlet

Redovisningskonsult   

 

anna.langlet@addcontrol.se

+46 76-211 13 15




Tycker du också att vi verkar duktiga och sköna, och blir intresserad av att jobba med oss? Vi är alltid intresserade av att träffa erfarna och engagerade redovisningskonsulter - även er som vill bli det.